Modern gerenoveerd studio appartement met patio in een gerenoveerd monumentaal pakhuis met lift, aan de Bloemgracht nabij de hoek met de Lijnbaansgracht.
In 2016 werd het pakhuis van de verffabriek van A. Bok & zonen getransformeerd tot woonruimte, het pand werd compleet gerenoveerd en voorzien van een nieuwe fundering, een fraaie entree, fietsenstalling, een nieuw trappenhuis en lift. Alle installaties werden nieuw aangebracht en iedere verdieping werd vervolgens een tweekamer appartement.
De originele monumentale details zoals oude eiken balken, ramen met roedeverdeling en de oude luiken werden behouden en gerestaureerd.
Elke woning heeft moderne open keuken en een moderne badkamer.
De keuken is voorzien van een stenen aanrechtblad en inbouwapparatuur ; vaatwasser, combi magnetron/oven, koelkast met vriesvak, inductie kookplaat en een afzuigkap.
De badkamers zijn voorzien van licht tegelwerk een inloopdouche met wastafel en handdoekradiator.
Bloemgracht 191-D is op de begane grond van het achterhuis en heeft een plafondhoogte van 3.40meter !
Kenmerken :
– Studio met patio
– Eigen grond
– Rijksmonument
– Vernieuwde fundering
– VVE wordt actief gemaakt door verkoper
– Nieuwe entreehal, trappenhuis en videofoon deuropeners
Locatie :
Bijna aan het einde van de schilderachtige Bloemgracht in het noordelijke deel van de Jordaan nabij de Lijnbaansgracht. Allerhande winkels, horeca en markten zijn enkele minuten lopen op de Rozengracht en de Westerstraat. De tram en de bus stoppen om de hoek en de nieuwe parkeergarage onder de Singelgracht is inmiddels klaar dus u kunt in de buurt parkeren.