More

Woubruggestraat 40 1 Amsterdam Nederland

Omschrijving

Comfortabel en licht tweekamerappartement met balkon op een rustige locatie in Amsterdam Zuid, de Hoofddorppleinbuurt. Deze woning is goed onderhouden en heeft een praktische indeling met veel lichtinval.

Indeling :
Entree via een keurig gestoffeerd trappenhuis, huisdeur op de eerste verdieping.

Binnenkomst in een hal, aan de voorzijde van de woning bevindt zich de woonkamer met erker, middels openslaande deuren is er toegang tot een zijkamer welke gebruikt kan worden als logeerkamer of werkkamer.

Aan de rustige achterzijde van de woning bevindt zich een grote slaapkamer met een kastenwand en openslaande deuren naar een breed balkon van 6 m2. Het balkon is gelegen op het Westen dus hier heb je de avondzon.

Aparte moderne keuken voorzien van combimagnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer, afzuigkap en gaskookplaat.

Moderne badkamer met donkere tegels, ruime inloopdouche en wastafelmeubel, spiegel en handdoekradiator.
Er is een separaat toilet met fonteintje en een aparte kast met de wasmachine en droger.

Kenmerken:
– Twee slaapkamers
– 52m2 woonoppervlakte en 6m2 balkon
– Massief eiken vloerafwerking
– Moderne keuken met deur naar balkon
– Actieve VVE met 12 leden en professionele beheerder
– Gemeentelijke erfpacht 282 euro per jaar tot en met 2054

Omgeving :
De Woubruggestraat is gelegen in de populaire Hoofddorppleinbuurt, een gezellige en laagdrempelige buurt met een dorpse sfeer binnen de ring van Amsterdam. Alles wat je nodig hebt is op korte afstand te vinden: van lokale speciaalzaken en supermarkten tot fijne horecagelegenheden zoals Lokaal van de Stad, Gent aan de Schinkel. Voor de sportievelingen zijn het Rembrandtpark en het Vondelpark op loop- en fietsafstand, ideaal voor een rondje hardlopen of een ontspannen wandeling. In de zomer kunt u ook genieten van een verfrissende duik op de Schinkeleilanden, een verborgen juweeltje in de buurt. Deze rustige en groene omgeving biedt een perfecte balans tussen stadsleven en buitenleven.

Vanaf het nabijgelegen Hoofddorpplein zijn er diverse tram- en busverbindingen beschikbaar waarmee u snel en gemakkelijk andere delen van Amsterdam kunt bereiken. Denk hierbij aan tram 2, die direct naar het centrum gaat en Amsterdam Centraal. Ook met de auto is de ligging ideaal: binnen enkele minuten rijdt u via de nabijgelegen opritten de A10 op. Van daaruit heb je snelle verbindingen naar andere steden en regio’s, zoals de A4 richting Schiphol en Den Haag en de A9 richting Amstelveen en Haarlem.

Lees de volledige omschrijving

Contact

Wonen 52 m²
Inhoud 141 m³
Bouwjaar 1929
Kamers 3
Slaapkamers 2

Kenmerken

Algemeen

Aangeboden sinds
22 oktober 2025
Status
Onder bod
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Soort dak
Bitumineuze dakbedekking, pannen
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
52 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
6 m²
Inhoud
141 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, wastafel
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, tv kabel

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dubbel glas, vloerisolatie
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
HR combi (gas gestookt combiketel uit , eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Sloten O 3311
Eigendomssituatie
Erfpacht

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeervergunningen
Bekijk alle kenmerken

Plattegronden